Przy ocieplaniu poddaszy, fundamentów, ścian oraz innych elementów konstrukcyjnych budynków bazujemy na metodzie natryskowej. Dzięki niej jesteśmy w stanie nie tylko zoptymalizować czas wykonywanej pracy, ale również zapewnić naszym Klientom w pełni profesjonalne wykonanie izolacji. Niezależnie od tego, czy pragną nam Państwo zlecić ocieplenie pianką PUR poddasza, dachu, czy też ścian obiektu – prace te wykonamy posiłkując się nowoczesnym sprzętem dedykowanym natryskowi tego właśnie materiału. Są to urządzenia wysokociśnieniowe, które pomagają nam w nałożeniu jednolitej, spójnej i równomiernej warstwy izolacyjnej.

Z JAKIEGO SPRZĘTU KORZYSTAMY?

Wykonując zlecenia, które nam Państwo powierzacie, bazujemy na sprawności i funkcjonalności najnowszych urządzeń wysokociśnieniowych. Korzystamy m.in. z:

– pompy transferowej,
– dozownika,
– specjalnego pistoletu.

Dzięki temu jesteśmy w stanie terminowo wykonać powierzone nam zadanie.

Metoda natryskowa oraz wykonywane za jej pośrednictwem izolacje (termo- oraz hydroizolacje) wiążą się również z dodatkowymi korzyściami, na które pragniemy zwrócić Państwa uwagę. Wymienić w tym miejscu należy przede wszystkim:

– możliwość dokładnego pokrycia powierzchni (brak mostków termicznych) – pianka dostosowuje się nawet do najbardziej nietypowych powierzchni i zagłębień;
– nałożenie równomiernej warstwy izolacyjnej;
– brak konieczności uprzedniego przygotowywania powierzchni, na której ma być przeprowadzony natrysk pianki PUR (np. wyrównywania etc.);
– możliwość pokrycia dużej powierzchni w możliwie jak najkrótszym czasie;
– brak konieczności stosowania dodatkowych środków zwiększających przyczepność pianki do powierzchni, na którą zostaje naniesiona – pianka PUR charakteryzuje się doskonałym współczynnikiem przyczepności.

Oprócz powyższych korzyści inwestorzy decydujący się na wykorzystanie pianki poliuretanowej powinni być także świadomi szeregu korzyści wynikających z jej struktury. Jako materiał nienasiąkliwy skutecznie chroni ona przed wilgocią oraz pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz budynku (chroni przed niekontrolowaną utratą ciepła). Z tego też względu ocieplanie pianką jest wykorzystywane nie tylko w szeroko rozumianym budownictwie mieszkaniowym, ale również budownictwie komercyjnym, przemysłowym etc.

  • RSS
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest